پکیج فروشندگی حرفه ای

شهریه:

650،000  تومان

ارزش واقعی: 650،000  تومان
مهــلت خرید: 1400/12/29
نوع پکیج: مجازی
مدت: 150  ساعت
استفاده کنندگان: 11
تخفیف: 0 %
ظرفیت: 1000 نفر

شرح و سرفصل ها

مشاوره رایگان با ارسال عدد 146 به 5000460382

فروشنده حرفه ای کیست؟ خصوصیات فروشنده حرفه ای چیست؟ چگونه فروشنده حرفه ای شویم؟
فروش بعد از بازاریابی از جمله کارهای مهم در هر کسب و کاری می باشد و بدون فروش موفق و فروشنده حرفه ای نمی توان به بقای یک کسب و کار امیدوار بود. امروزه به علت رقابت زیاد در کسب و کارها فروش و فروشندگی به سادگی گذشته نیست و در واقع بخاطر متنوع بودن کالاها و خدمات نمیتوان به راحتی فقط صرف تولید یک کالا به فروش آن امید داشت ، بنابراین لازم است شرکتها از فروشندگان حرفه ای در این زمینه بهره بگیرند. سوالی که دراینجا مطرح می شود این است که فروشندگان حرفه ای چه خصوصیاتی دارند که باعث فروش بیشتر برای شرکتهایشان می شود و اینکه آیا این خصوصیات قابل یادگیری هستند؟
همانگونه که برای موفق شدن در هر حرفه ای می بایست به اصول و فنون آن آشنا بود فروش و فروشنده حرفه ای شدن نیز دارای اصول و فنونی است که هر فروشنده تازه کاری می تواند با یادگیری و آموختن آنها تبدیل به فروشنده ای حرفه ای در صنعت خود گردد.

وینی آری در کتاب “فروشنده نخبه ” به بررسی سه مورد مهمی می پردازد که هر فروشنده ای برای حرفه ای شدن نیازمند این سه مورد مهم است:
• ذهنیت
طبق مطالعات روانشاسی ، سرچشمه همه رفتارها و اعمال از ذهن نشات می گیرد بنابراین برای موفق شدن در هر کاری ابتدا باید افکار و ذهنیت مرتبط با آن را در ذهن خود ایجاد کرده و قبل از اینکه انتطار داشته باشیم در حرفه فروش به فروشندگی حرفه ای دست یابیم باید ایمان داشته باشیم که فروشندگی شغلی مهم و تخصصی است. پس اگر واقعا می خواهید در عرصه فروش موفق گردید باید ذهنیت خود را در این باره مثبت کنید.
• انضباط
فروشندگان حرفه ای می دانند که بدون انضباط نمی توانند موفق شوند. انضباط در اینجا به این معناست که باید سعی کنید برای اینکه مهارتهای فروش خود را یاد بگیرید و آنها را اجرایی کنید نیازمند برنامه ای از پیش تعیین شده هستید. و به این معنا نیست که هر کاری را درست انجام دهید . انضباط در اینجا به معنای این است که سعی کنید همواره خود را در مسیر فروشنده حرفه ای شدن قرار دهید و یا هنگامی که نتوانستید با تلاش خود به نتیجه برسید دوباره به مسیر برگردید.
• مهارتهای فروش
این مورد مهم این را بیان می کند که فروشندگان حرفه ای برای حرفه ای شدن مهارتهایی را کسب کرده و در حرفه خود به کار میگیرند . از جمله مهارتهای مهم برای فروشنده حرفه ای شدن می توان به موارد زیر به صورت کلی اشاره کرد:
• مهارت شنیدن فعال: یک فروشنده حرفه ای می داند که برای این که بتواند نیاز مشتری را به بهترین وجه نشخیص و پاسخ دهد لازم است در ابتدا به خوبی حرفای او را شنیده و سپس راهکار مناسب را به باو پیشنهاد دهد.
• صبور بودن : فروشنده حرفه ای در برخورد با هر مشتری صبور بوده و این صبر خود را احترام به مشتری برای پاسخگویی بهتر به ایشان می داند.
• مشورت دادن : فروشنده حرفه ای سعی نمی کند هر طور شده محصولش را به فروش برساند بلکه سعی میکند محصولی متناسب با نیاز مشتری به ایشان معرفی نماید.
• شناخت محصول: فروشنده حرفه ای در مورد کالا یا خدماتی که قصد فروش آن را دارد اطلاعات کافی و کامل بدست می اورد تا بتواند در زمینه مشاوره به مشتری به خوبی بتواند او را راهنمایی نماید.

در این پکیج به تفصیل به بررسی اصول و فنون چگونه یک فروشنده حرفه ای بودن پرداخته شده است. 

 

 

مزایای پکیج

مزایای پکیج

  • ارتقاء شما به عنوان تهیه کننده پکیج های تخصصی در سایت "myelearn" در نتیجه ایجاد اشتغال و کسب درآمد
  • تنوع در ارائه مطالب و نرم افزار های کاربردی، ارائه مقالات و ارزشیابی افراد جهت انطباق ارائه نرم افزارها با سلایق و شرایط شما
  • عدم نیاز به مهارت و یا مدرک تحصیلی خاص جهت یادگیری از طریق نرم افزارها برای 90% موارد.

نحوه تهیه پکیج

این پکیج به صورت مکاتبه ای به سراسرایران اسلامی ارسال می گردد.

پس ازثبت نام و خریدبسته حداکثر تا دو هفته کاری بسته درب منزل ،تحویل شما می گردد.(هزینه پست توسط وبسایت قبلا پرداخت شده است)

پکیج ها بسته به نوع درخواست شامل فیلم،فایلPDF،جزوه،صوت و نرم افزار می باشد.

سعی شده است از برترین و برجسته ترین اساتید کشوربرای پکیج ها استفاده گردد.

مدارک و گواهینامه ها

پکیج های پرطرفدار دپارتمان