پکیج مدیریت مالی

شهریه:

300،000  تومان

ارزش واقعی: 300،000  تومان
مهــلت خرید: 1400/12/29
نوع پکیج: مجازی
مدت: 120 ساعت
استفاده کنندگان: 8
تخفیف: 0 %
ظرفیت: 1000 نفر

شرح و سرفصل ها

مشاوره رایگان با ارسال عدد 278 به 5000460382

دانایان علم مدیریت، تعاریف گوناگونی برای مدیریت مالی عرضه کرده‌اند؛ اما در یک تعریف ساده می‌توان مدیریت مالی را دانش و فن تأمین و کاربرد وجوه برای رسیدن به هدف و یا دانش و علم اداره‌ی پول تعریف کرد.

قبل ‌از سال 1900 مدیریت مالی، جزئی از اقتصاد کاربردی بود. طی دو دهه‌ی 1890 و 1900، چندین شرکت بزرگ آمریکایی در هم ادغام شدند؛ به‌دنبال این ادغام‌ها، 78 شرکت به‌وجود آمدند؛ که نیمی از کل تولیدات صنایع مربوطه را در دست گرفتند. پس از آن بود که در سال 1900 مدیریت مالی یک رشته‌ی علمی شد. از آن زمان، تا‌کنون مسئولیت‌ها و وظایف مدیریت مالی همواره دچار تغییر ‌و‌ تحول بوده و تردیدی نیست که در آینده نیز شاهد تغییرات بیشتری خواهد بود. ادغام‌های ذکرشده، نیازمند سرمایه‌ی هنگفتی بود؛ که به‌دنبال آن، مدیریت ساختار سرمایه، یکی از وظایف مهم مدیران شد و "مدیریت مالی" رشته‌ی خاصی از مدیریت بازرگانی شد.

در دهه‌ی 1920 شرکت‌های تولیدی، مقادیر فراوانی کالا تولید کردند و سودهای کلانی بردند. این امر، باعث شد مسائل برنامه‌ریزی و کنترل (به‌ویژه از نظر قدرت نقدینگی)، به‌تدریج در مبحث مدیریت مالی، مورد توجه قرار‌ گیرد. تأمین مالی این شرکت‌ها و مسائل مبتلابه ساختار سرمایه (در مورد ادغام‌ها) باعث شد که مؤسسات تأمین سرمایه، به‌سرعت رشد یابند. با پیدایش صنایع جدید و اقدامات صنایع قدیم، در راه دستیابی به تغییرات ناشی از تکنولوژی نوین و سازش با آن، مبحث مدیریت مالی نیز بر پایه‌ی علمی استوار گردید.

این رشته‌ی علمی با استفاده از علوم کامپیوتر، اقتصاد‌سنجی و ... همچنان در حال پیمودن راه تکامل است. این روش‌های علمی که از سال 1950 یکی پس از دیگری عرضه شد، به‌صورت ابزاری درآمد؛ که شرکت‌ها برای تجزیه‌و‌تحلیل طرح‌های مختلف سرمایه‌گذاری و محاسبه‌ی ریسک و بازده، از آن‌ها استفاده می‌کنند.

 

ریسک ‌و ‌بازده و مدیریت مالی

مفهوم ریسک و بازده، جزء لاینفک مدیریت مالی است. کلیه‌ی تصمیمات مالی، متضمن نوعی تعادل بین ریسک و بازده است.

1) بازده: پاداشی است که سرمایه‌گذار در سرمایه‌گذاری به‌دست می‌آورد.

2) ریسک: احتمال تفاوت بین بازده واقعی و بازده پیش‌بینی شده را ریسک گویند؛ به‌عبارت دیگر ریسک، تغییر احتمالی بازده آتی ناشی از آن دارایی است.

هرچه ریسک یک تصمیم مالی بیشتر باشد، بازده بیشتری مورد انتظار است. ارزیابی مناسب و ایجاد تعادل بین انواع مختلف ریسک و بازده، بخش مهمی از اهداف و وظایف مدیریت مالی است.

 

مزایای پکیج

  • ارتقاء شما به عنوان تهیه کننده پکیج های تخصصی در سایت "myelearn" در نتیجه ایجاد اشتغال و کسب درآمد
  • تنوع در ارائه مطالب و نرم افزار های کاربردی، ارائه مقالات و ارزشیابی افراد جهت انطباق ارائه نرم افزارها با سلایق و شرایط شما
  • عدم نیاز به مهارت و یا مدرک تحصیلی خاص جهت یادگیری از طریق نرم افزارها برای 90% موارد.

نحوه تهیه پکیج

این پکیج به صورت مکاتبه ای به سراسرایران اسلامی ارسال می گردد.

پس ازثبت نام و خریدبسته حداکثر تا دو هفته کاری بسته درب منزل ،تحویل شما می گردد.(هزینه پست توسط وبسایت قبلا پرداخت شده است)

پکیج ها بسته به نوع درخواست شامل فیلم،فایلPDF،جزوه،صوت و نرم افزار می باشد.

سعی شده است از برترین و برجسته ترین اساتید کشوربرای پکیج ها استفاده گردد.

مدارک و گواهینامه ها

پکیج های پرطرفدار دپارتمان